• +90 505 099 99 42

Yacan Kiz Ögrenci Yurdu olarak; egitimin ve ögretimin bir parçasini temsil ederek, “Tek Çati – Tek Yuva” projesi adi altinda temiz, güvenli ve son derece konforlu konaklama imkâni sunmayi hedeflemekteyiz. Saydam, homojen ve de dinamik oldugu kadar büyük ve sicak aile ortami yaratarak hizmetimizde en üst kalite seviyesini yakalamak vizyonumuzdur. Böylece ögrencilerimizin ve velilerimizin her türlü ihtiyaç ve beklentilerini karsilayarak sonsuz memnuniyetlerini saglamak amacimizdir.


Sorumluluklarimizi kusursuz bir sekilde yerine getirerek hedefledigimiz “Ihtiyaç odakli hizmeti” gerçeklestirmek kurum kültürümüzün vazgeçilmez anlayisidir.


En önemli sirket politikamiz ise hedef kitlemizin sonsuz güvenini kazanip egitimlerine katkida bulunabilmektir. Sunulan üst düzey hizmetlerin yani sira ögrencilerimize kendi aile ortamlarinin özlemini hissettirmeden “Yacan Ailesi” olarak ayni sefkat ve huzur ortamini saglamak en önemli görevimizdir. Dolayisiyla Yacan Kiz Ögrenci Yurdu sadece yurt veya konaklama faaliyetleri sunmaktan ziyade ailesine katilacak yeni fertlere kucak açmayi temel bir ilke olarak görmektedir.


Yurt disindan aldigimiz egitim ve kültürü harmanlayarak isletmemize degisik uygulama ve bakis açisi kazandirip hizmetlerimize büyük farkliliklar getirerek ögrencilerimizin ögrenim hayatlarini kolaylastirmaya çalismak vazgeçilmez kazanimlarimiz arasindadir. “Daima en iyisi” anlayisiyla faaliyet vermeye basladigimiz ilk günden itibaren Konya’da yarattigimiz marka degerimizi ve imajimizi güvence altina almak, sektördeki lider ve güvenilir konumumuzu gelistirerek korumak ve diger kuruluslardan çok daha ayricalikli oldugumuzu hedef kitlemize hissettirerek konum ve durusumuzu sabitlestirmek en önemli ilkemizdir.

Yarattigimiz marka degeri ile çagdas, kaliteli ve saglikli yasamin öncüsü olmak, en üst seviyede sürekli gelisme anlayisini gerektirir. Böylece ögrencilerimizi ve velilerimizi kalite anlayisimizin temel noktasi haline getirmek için ve daha yüksek standartlarda hizmet verebilmek için; dünyaya ve degisime açik olup sürekli yenilik yapmak kurulusumuzun vazgeçilmez ilkesidir.

Bunun yani sira Yacan Kiz Ögrenci Yurdu yönetimi ve personeli ögrencilerimizin mesleki, kültürel ve sosyal gelisimlerinde yardimci olmak gibi önemli bir görevi üstlendiginden, biricik yavrularimizi kendi evlatlarimiz gibi görerek kutsal emanetlerimize sahip çikmayi, korumayi ve topluma faydali bir evlat olarak yetistirmeyi görev ve zorunluluk olarak kabul etmektedir. Böylece ögrencilerimizle hayatlarinin bizimle kesistigi her anini paylasmayi kurulusumuzun örgüt kültürü haline getirmeyi en büyük misyonumuz olarak kabul ederiz.

Ögrencilerimizin yabancilik çekmeden huzurlu hayat sürmeleri ve büyük ailemize çabuk adapte olmalari için tüm imkânlari her zaman en iyi sekilde sunmak hedefimizdir. Dolayisiyla yönetim ve hizmet anlayisimizin temelinde sevgi dolu, uygar, saygili, toleransli bir davranis sergilemek vardir.