• +90 505 099 99 42

Kurulusumuzun verecegi hizmetlerin kalitesi ancak çalisanlarimizin kalitesi kadar olur düsüncesiyle, personelin en kalifiyelisini ve en özverilisini çalistirmaya özen göstermekteyiz. Profesyonelce kadrolasmis personelimizin sürekli sosyal, kültürel, pedagojik gelisim ve egitimlerinde yenilik saglayip toptan kalite yükseltimi konusunda tüm personelin verimliliklerini artirmak, dayanismanin ve is birligin öncü oldugu bir ortam yaratmaktayiz. Bununla birlikte egitimin ve gelisimin önemini ögrencilerimize ve personelimize basarili bir sekilde aktaracak, herkesin kendine saygi duyuldugu ve sevildigi aile ortami olusturacak, insan degerini ön plana çikaracak, ögrencilerimize aile sicakligini yansitacak niteliklere sahip personel kadrosu olusturmaya özen göstermekteyiz.

Kalitenin vazgeçilmez parçasinin egitim oldugunu kabul ederek; tüm çalisanlarimizin kisisel ve mesleki egitimine önem veririz. Düzenli olarak profesyonel egitim almalarini saglayip çalisan personelimizin niteligini sürekli gelistirmeyi amaçlariz. Böylece tüm personelimize gerekli egitimleri vererek ve uzman personel haline getirerek çözüm odakli olmalarini saglamak Insan Kaynaklari Politikamizin temelidir.

Kisacasi tüm personelimizin ve ögrencilerimizin gönüllü destekleriyle; misyonumuz ögrencilerimizin ve velilerimizin memnuniyeti için kaliteyi süreklilik hale getirip gelistirmek, gerek ögrencilerimizle gerek velilerimizle gerekse personelimizle kalite konusunda devamli is birligi içinde olarak kaliteli yasam ortamini gelistirip, güvence altina almaktir.