• +90 505 099 99 42

Dürüstlük
Dürüstlük, seffaflik, adalet ve saygi kavramlarini vazgeçilmez temel prensipler haline getiren Yacan Kiz Ögrenci Yurdu, etik degerlerden ödün vermedigi gibi dürüstlüge önem verir. Bundan dolayi istisnasiz herkese karsi istikrarli, tutarli ve objektif yaklasimlarda bulunur.

 

Güven
Sirketimiz kurumsal degerlere ve ilkelere son derece baglidir. Insanlarla güven iliskisi olusturmak ve herkesin kosulsuz güvenini kazanmak hedefimizdir. Bu konuda sadece profesyonelligimizin, bilgi birikimimizin ve verdigimiz taahhütleri yerine getirmemizin yeterli olmadigini düsünerek; her daim dürüst bir iletisime açik olmayi, ayrimci davranislardan kaçinmayi, istisnasiz herkese saygi ve sevgi ile yaklasmayi, herkesin görüs ve düsüncelerine sahip çikmayi temel kural haline getirmek görevimizdir.

 

Liderlik & Mükemmeliyet
Kalitenin tek esas oldugunu benimseyerek her daim en üstün kalitede hizmet verme ilkemizden asla taviz vermeden en iyisini yapmak ve en iyisi olmak. Böylece edindigimiz imaji koruyarak piyasanin kalici lideri olmak temel hedefimizdir.

 

Ögrenci Odaklilik
Ögrencilerimiz için deger yaratmak, ögrencilerimizin sinirsiz memnuniyetini saglamak, beklentilerine ve ihtiyaçlarina kalite ve istikrarla beklentilerin üstünde cevap vermek ilk önceligimizdir. Bunun için de hizmet ve kalite anlayisimizi üst düzeyde tutmak ilkemizdir.

 

Faydali Deger
Yacan Kiz Ögrenci Yurdu herkesin hakkina saygi duymayi, toplum için faydali olma adina firsatlar yaratmayi ve kültürel degerleri desteklemeyi bir görev bilir.

 

Yaraticilik, Yenilikçilik, Inovasyon ve Farklilik
Fark yaratmak ve sirketimize deger katmak en önemli ilkemizdir. Yenilikçilik hususunda sektöre öncü olma vizyonumuzdan asla taviz vermeden gerekli tüm çalismalari ve yatirimlari yapmaktan kaçinmayiz. Böylece degisime açik, yaratici, yenilikçi, inovatif, çözüm odakli olmak ve rakiplerine her konuda üstünlük saglayarak beklentilerin ötesini karsilamak ana hedefimizdir.

 

Tutku
Her kosulda en iyisini yapabilmek adina; isimize sinirsiz bir istek ve üst düzey baglilik göstermek, yaptigimiz isi severek ve heyecanla yapmak temel vazifemizdir.

 

Cesaret
Sartlar ne olursa olsun; ölçülü risk alabilmek, kriz yönetebilmek, dogru karar alabilmek, hata yapmaktan korkmamak, güçlüklerle savasarak basarili olmak ve farkliliklara önem vererek her daim öncü olabilmek sirketimizin vazgeçilmez hedefidir. Degisimden korkmadan uygulamak olmazsa olmazimizdir.