• +90 505 099 99 42

Yacan Group, 1970 yilindan itibaren tamamen yerli ve öz sermaye ile Almanya’da ve Türkiye’de; tekstil, konfeksiyon, turizm, gida toptanciligi, hayvancilik, dis ticaret ve danismanlik, ögrenci yurtlari isletmeciligi gibi çesitli sektörlerde temelleri atilmis olup, 2016 yilinda da gida ve sanayi sektörüne en modern ve en son teknoloji makine ve ekipmanlari kullanarak Yacan Food fabrikasini kurmustur.


1997 yilinda hizmete açilan Özel Yacan Kiz Ögrenci Yurdu Konya’nin en nezih ve elit semtinde yer almaktadir. 192 ögrenci kapasitesi ile profesyonel yönetim anlayisi, deneyimli ve sicakkanli kadrosu ile ögrencilerimizin ve velilerimizin ihtiyaç duyduklari hizmet sektöründeki boslugu kaliteyle bulusturup sektöre sunarak farkini açik ara ortaya koymustur.


Kurulusundan itibaren her konuda kalitesini sürekli yükselterek; temizlige, güvenlige, rahatliga ve bütün bunlari en minimum rakamlarla sizlere sunan yurdumuz disiplinli, dürüst ve ilkeli yönetim anlayisi sayesinde sektörde önemli bir marka haline gelmistir.